Ekonomi

Şirinoğlundan Recep Durula övgü

29 Şubat 2012 Saat: 19:31
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.230 kez okunmuştur

Şirinoğlundan Recep Durula övgü
Şirinoğlundan Recep Durula övgü
Körfez İlçe Kaymakamı Mahmut Şirin,ziyaret ettiği başarılı iş adamı Recep Durul’a övgüler yağdırdı. Şirinoğlu, “ Türkiye’nin ve Körfez’in Recep Durul gibi işadamlarına ihtiyaç var. Durul kardeşimiz, hem ülkemize döviz kazandıyor, hemde iş istihdamı sağlıyor, kendilerini kutluyorum dedi.

Körfez’de geniş kesim tarafından tanınan ve sevilen iş adamı Durulsan Yönetim Kurulu başkanı Recep Durul, Körfez ilçe Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu’na fabrikayı gezdirerek yaptıkları imalat hakkında geniş bilgi verdi.

Recep Durul Bilgi verdi

Durulsan Yönetim Kurulu Başkanı Recep Durul, fabrika hakkında ilçe kaymakamı Mahmut Şirinoğlu’na bilgi verdi. Durul, “ Elektronik tüp dolum kantarı  daha önce yurt dışından ithal edilen gazlı ortamlarda çalışabilen exproof özelliklere sahip elektronik kantar Türkiye’de ilk kez Durulsan tarafından imal edildi. Yaklaşık iki yıldır yapılan çalışma neticesinde gerekli olan tüm belgeleri alınmış olup  Türkiye’ de ve dünya pazarında satılmaya başlandı.Elektronik kantar denince piyasada kullanılan genel maksatlı  olanlar değil bu tür kantarlardan Türkiye’de  yüzlerce var.Bizim yaptığımız exproof özelliklere sahip yani lpg gazı olan alanlarda çalışıyor alev sızdırmaz özellikleri var gazlı ortamlarda alev almayan ve yangın çıkarmayan özelliklerdedir.Aynı zamanda otomasyon sistemine uygun veri tabanına tüm bilgileri gönderip gerekli olan tüm verileri depolayabilir ve izlenebilir yazılım programı var.ana hedef yurtdışı pazarı olan bu ürün Türkiye’de de satışı yapılacak. Türkiyede lpg tüp satışları doğalgazdan dolayı sürekli pazar kaybediyor bu yüzden hedefimiz yurt dışı pazarları olacak.Şu ana kadar satış yapılan ülkeler Kenya,Güney Afrika,Nijer,Mali,Polonya,Yemen ve Norveç  ülkeleri yurt dışından ithal edilen bu ürün artık ithal edilmeyecek ve dünya pazarında yerini alacak” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız