Ekonomi

Tüpraşta feri sayım başladı

26 Aralık 2012 Saat: 19:27
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.438 kez okunmuştur

Tüpraşta feri sayım başladı
Tüpraşta feri sayım başladı

Tüpraş İzmit Rafinerisi B Bölgesi’nde yapımı devam eden Fuel Oil Dönüşüm Projesi’nde geri sayım başladı. 2.4 milyar Amerikan Dolarına mal edilecek projenin, 14 Kasım 2014’te tamamlanması hedefleniyor. Tüpraş üst düzey yöneticileri, dün 690 günlük sürenin geri sayımına start verilmesi törenine katıldılar

KOÇ’TAN 2013 MESAJI

Genel Müdürlük, İzmit Rafinerisi ve projede görev yapan Tüpraşlılar ile başta İspanyol Tecnicas Reunidas olmak üzere tüm müteahhit firma temsilcilerinin de hazır bulunduğu seremonide çalışanlara hitap eden Genel Müdür Yavuz Erkut, “Tüpraş tarihinde tek kalemde yapılan bu en büyük yatırımının tamamlanacağı hedef tarihini yönetimimizin değerli desteği, çalışanlarımıza duyduğumuz inanç ve güvenle birlikte belirledik. Projemizin fiilen başladığı 14 Kasım 2011’den bugüne kadar tam 391 çalışma gününü gururla geride bırakırken, ilerlemede % 48, sahada %, mühendislik olarak da % 87 seviyesinde işleri tamamladık.” dedi. Ömer Koç da “2013’ün ülkemize, topluluğumuza, Tüpraş’a başarı, sizlere de ailelerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

START VERİLDİ

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Tüpraş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Koç Holding CEO’su Turgay Durak ve Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, Petrol İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman, projede görev yapan bir yıllık kıdeme sahip İnşaat Mühendisi Öznur Özarslan Bank ve en kıdemlisi olan Yatırımlar Müdürü İdris Çınar tüm çalışanlar ile birlikte 14 Kasım 2014 tarihine varacak 690 günlük geri sayımı başlattı. Tüm çalışanlarımızın gözünün üstünde olacağı geri sayım sayacı D 100 Karayolu Kocaeli Körfez İlçedeki Tüpraş Kavşağı’nda bulunuyor.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız