Ekonomi

Kibar Dış Ticaret’e İhracatın Metalik Yıldızı Ödülü

Türkiye'nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding’in dış ticaret şirketi olan Kibar Dış Ticaret,İDDMİB’indüzenlediği ödül töreninde ‘Alüminyum Sac & Levha ve Folyo Kategorisi’nde İhracatın Metalik Yıldızı ödü

2 Mart 2018 Saat: 13:28
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 385 kez okunmuştur

Kibar Dış Ticaret’e İhracatın Metalik Yıldızı Ödülü
Kibar Dış Ticaret’e İhracatın Metalik Yıldızı Ödülü

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği’nin (İDDMİB) bu yıl 8’incisi düzenlenen “İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’ne İDDMİB Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz’ün yanı sıra T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürü Volkan Ağar, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Tahsin Öztiryaki ve İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan katıldı. Türkiye'ninöndegelensanayikuruluşlarındanbiriolan Kibar Holding’indışticaretşirketiolan Kibar Dış Ticaret, törende ‘Alüminyum Sac & Levha ve Folyo Kategorisi’nde ödüle layık görüldü. Kibar Dış Ticaret adına ödülü Kibar Holding COO’su Haluk Kayabaşıve Assan Alüminyum Genel Müdürü Göksal Güngör aldı.

Dış ticaret hacmi yıllık 1.5 milyon ton

Türkiye`nin önde gelen birçok özel ve devlet sanayi kuruluşunun ihracatını gerçekleştiren Kibar Dış Ticaret, Kibar Grubu'nun güçlü ticari kültürünün özgün bir temsilcisi konumunda. Dış ticaret hacmini istikrarlı bir şekilde arttıran Kibar Grubunun dış ticaret hacmi1.5 milyon ton/yıl seviyelerine ulaşmış durumda. Kibar Grubu Türkiye’de başlatılan dışticaretatılımlarınaöncülük etmeyi hedefliyor.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız