Körfez Belediyesi

Körfez’de 8 ayda 720 çift ‘evet’ dedi

Körfez’de 2017 yılının ilk 8 ayında 720 çift evliler kervanına katıldı. Başkan İsmail Baran da çiftlerin büyük çoğunluğunun ‘mutluluğa evet’ dediği anlara ortak oldu.

25 Ağustos 2017 Saat: 23:17
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 320 kez okunmuştur

Körfez’de 8 ayda 720 çift ‘evet’ dedi
Körfez’de 8 ayda 720 çift ‘evet’ dedi

Körfez’de 2017 yılının ilk 8 ayında 720 çift evliler kervanına katıldı. Başkan İsmail Baran da çiftlerin büyük çoğunluğunun ‘mutluluğa evet’ dediği anlara ortak oldu

 

Körfez Belediyesi, ilçedeki sosyal tesislerinin sayısını her geçen gün arttırırken, bir ömür mutluluk için ‘evet’ diyen çiftlere de en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da özellikle hafta sonları çiftlerin mutluluğuna ortak oluyor. 2016’da bin 200 çiftin nikâhının kıyıldığı Körfez’de, 2017 yılının ilk 8 ayında da 720 çiftin nikâhı kıyıldı. Birçok çiftin en mutlu anına, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da tanıklık etti.

MODERN TESİSLER

Tütünçiftlik Kültür Merkezi, Yarımca Kültür Merkezi ve Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yer alan modern salonlarda nikâhları kıyılan çiftlere Körfez Belediyesi tarafından Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi. Başkan İsmail Baran sadece son bir ay içinde 30’a yakın nikaha katıldı, imzayı bizzat kendisi attı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız