Körfez Belediyesi

Başkan Baran, İlimtepe’de projeleri yerinde inceledi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Bölge İçin Büyük Önem Taşıyan İlimtepe Kültür Merkezi İle Hacı Osman Mahallesi Ve İlimtepe Arasındaki Yol Çalışmasında İnceleme Yaptı

21 Şubat 2018 Saat: 13:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.796 kez okunmuştur

Başkan Baran, İlimtepe’de projeleri yerinde inceledi
Başkan Baran, İlimtepe’de projeleri yerinde inceledi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Bölge İçin Büyük Önem Taşıyan İlimtepe Kültür Merkezi İle Hacı Osman Mahallesi Ve İlimtepe Arasındaki Yol Çalışmasında İnceleme Yaptı.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe bölgesinde değişim ve dönüşüm çalışmalarını yerinde incelemek için bölgedeydi. Hacı Osman Mahallesi ile İlimtepe arasında devam eden yol genişletme projesi ve İlimtepe Kültür Merkezi’ndeki gelinen noktayı yerinde inceleyen Başkan İsmail Baran, cadde ve sokaklarda birimler tarafından yürütülen çalışmaları da yakın takibe aldı.

KALİTEYİ ARTTIRACAK

Başkan İsmail Baran, ilk olarak inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği İlimtepe Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ile birlikte bölgeye giden Başkan Baran, gelinen nokta hakkında bilgi aldı. Başkan Baran, çalışmaların son hızla devam ettiğini ve kaba inşaatta da sona doğru yaklaşıldığını belirterek, “Tamamlandığında bölgedeki yaşam kalitesini daha da arttıracak” ifadelerini kullandı.

YENİ HİZMET BİNASI

Başkan Baran incelemeler sırasında vatandaşlarla da bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan İsmail Baran, küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. Başkan İsmail Baran daha sonra İlimtepe Mezarlığı’ndaki yeni hizmet binası inşaatı ve genişletme çalışmasının yapıldığı yolda incelemelerde bulundu.

  

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız