Körfez Belediyesi

Körfez ortak paydamız

Toplumun farklı kesimleriyle istişare toplantılarında bir araya gelmeye devam eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Mahalle Başkanlarını ağırladı

10 Şubat 2018 Saat: 21:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 629 kez okunmuştur

Körfez ortak paydamız
Körfez ortak paydamız

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Partili Mahalle Başkanlarını hizmet binasındaki toplantı salonunda ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştirildiği toplantıya mahalle başkanları eksiksiz katılırken,  Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da hayata geçirilen ve planlaması yapılan projeler hakkında bilgiler aktardı. Başkan Baran, şehrin planlı büyümesi ve hizmetlerin her kesime ulaşması noktasında herkese büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

ŞEHRİ İYİ ANALİZ ETTİK

“Şehir hepimizin ortak paydası" diyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Kent, insanın sosyal ve ruhsal yaşamına yani birebir insana etki eder. Bu nedenle doğru işler yapmak için mevcudu iyi analiz etmemiz gerekiyor. Körfez’de bunu önemli ölçüde başardığımıza inanıyorum. Hem sizlerden hem de mahalle ziyaretlerimizde vatandaşlarımızdan gelen tepkiler bunun en büyük göstergesi.

SİZLERİN DESTEĞİ ÖNEMLİ

Bizler, şehrin planlı, sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve kimlikli bir mimariye sahip olması için ekibimizle yeni projeler üretiyor ve hepsini tek tek hayata geçiriyoruz. Körfez’de güzel işlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Körfez, gelişirken güzelleşen bir ilçe oldu. Tabi bu sadece bizlerin değil, sizlerin de bizlere verdiği destekle oluyor” ifadelerini kullandı.

  

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız