Körfez Belediyesi

Müftülük, modern binasına kavuşuyor

Körfez Belediyesi tarafından yapımı üstlenilen ve içerisinde konferans salonundan, okuma salonlarına kadar her türlü imkanın sunulduğu yeni müftülük binasında sona doğru gelindi

26 Aralık 2017 Saat: 14:44
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 886 kez okunmuştur

Müftülük, modern binasına kavuşuyor
Müftülük, modern binasına kavuşuyor

Körfez Belediyesi tarafından yapımı üstlenilen Körfez Müftülüğü’nün yeni hizmet binasında sona doğru gelindi. Dört katlı olarak inşa edilen ve içerisinde kuran kursu, mescit, 300 kişilik konferans salonu ve hizmet birimlerinin olduğu dört katlı hizmet binası, modern görünüme kavuştu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ve birim müdürleri ile birlikte iç tefrişatın devam ettiği Körfez Müftlüğü binasında incelemelerde bulundu.

İLÇE İÇİN İHTİYAÇTI

Yeni müftülük binasının ilçe için bir ihtiyaç olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “Körfez Belediyesi olarak Körfez Müftülüğümüzün yeni hizmet binasının inşaatını tamamladık, şimdi iç tefrişatını gerçekleştiriyoruz. Bina, din hizmetlerinin verilmesinde her türlü alt yapıya sahip olacak. İlçemizde milli ve manevi değerlere bağlı nesil yetiştirilmesi için, İslami hizmetlerin daha sağlıklı ortamda verilmesi için önemliydi.

HAYIRLI HİZMETLER VERİLECEKTİR

Biz her zaman bu milletin dinini, asli bilgilerini birinci kaynaktan, ehil ellerden öğrenmeleri için diyanetin yapacağı bu hizmetler önemliydi. Hayırlı hizmetler yapacaklardır. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran daha sonra çalışmaların sürdüğü birimleri gezdi, bilgi aldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız