Körfez Belediyesi

Şener Söğüt veda etti

Körfez Belediyesi’nin 2017 yılı son meclis toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti İlçe Başkanlığı’na seçilen Meclis Üyesi Şener Söğüt ise mecliste veda konuşması yaptı

5 Aralık 2017 Saat: 18:26
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 870 kez okunmuştur

Şener Söğüt veda etti
Şener Söğüt veda etti

Körfez Belediyesi’nin 2017 yılı son meclis toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti İlçe Başkanlığı’na seçilen Meclis Üyesi Şener Söğüt ise mecliste veda konuşması yaptı

 

Körfez Belediyesi’nin Aralık ayı Meclis Toplantısı’nda 8 gündem maddesi vardı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen kongre ile AK Parti Körfez İlçe Başkanlığına seçilen Şener Söğüt’te son kez katıldı. Ayrıca CHP İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, AK Parti İlçe Yöneticileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar da toplantıdaydı. Meclis toplantısı sonrasında da Başkan İsmail Baran, Şener Söğüt’e hediye takdim etti, yeni görevinde başarılar diledi.

MECLİSİ BİLGİLENDİRDİ

Meclis gündeminde ise 8 madde görüşüldü. Park isimlerinin belirlenmesi ile ilgili gündem maddesi süre uzatımı ile komisyonuna havale edildi. Diğer maddeler ise tek tek görüşülerek karara bağlandı. Dilek ve temenniler kısmında ise Başkan İsmail Baran, kendisine yöneltilen soruları tek tek cevapladı, meclisi bilgilendirdi. Geçtiğimiz hafta alınan ödül hakkında bilgi veren Başkan Baran, bu ay içinde 3 ayrı ödül daha alacaklarını belirtti.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Üniversite ve İlimtepe Kültür Merkezi inşaatları ile ilgili ‘çalışma durdu’ şeklinde algı yaratılmak istendiği ama gerçeği yansıtmadığını belirten Başkan İsmail Baran, “İki inşaatımızda tüm hızıyla devam ediyor. Hiçbir sıkıntı yok. Üniversite binamız için Temmuz 2018’de teslimi ön görülüyor. Ama hedefimiz bunu daha erken bitirerek teslim etmek ve önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde faaliyete hazır hale getirmek” dedi.

ÖNEMLİ KARARLAR ALDIK

Dilek ve temenniler kısmında kısa bir veda konuşması yapan Şener Söğüt ise, “7 yılı aşkın süredir meclis üyesi olarak görev yaptık, Körfez için önemli kararlara imza attık. Acı-tatlı günlerimiz geçti. Bundan sonraki süreçte artık meclise ‘misafir’ olarak zaman zaman katılacağız. Herkese teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde istifa dilekçemizi de sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız