Körfez Belediyesi

Gün Işığı, muhtaçların yüzünü güldürüyor

Günışığı Derneğini ziyaret eden Başkan İsmail Baran, çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Başkan Baran, “Vatandaşlarımıza, yardımlarımızı onları rencide etmeden, onurlarını kırmadan götürmeye özen gösteriyoruz” ded

25 Ekim 2017 Saat: 16:14
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 885 kez okunmuştur

Gün Işığı, muhtaçların yüzünü güldürüyor
Gün Işığı, muhtaçların yüzünü güldürüyor

Günışığı Derneğini ziyaret eden Başkan İsmail Baran, çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Başkan Baran, “Vatandaşlarımıza, yardımlarımızı onları rencide etmeden, onurlarını kırmadan götürmeye özen gösteriyoruz” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Gün Işığı Derneği’nde çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aldı. Toplantıya; Başkan İsmail Baran ve eşi Bilge Baran, Başkan Yardımcısı İsa Taş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mücahit Bulut ve dernek yöneticileri katıldı. Çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, hayata geçecek yeni projeler de masaya yatırıldı.

MUHTAÇLAR İÇİN…

Gün Işığı Derneği Körfez çevresindeki yardıma muhtaç vatandaşlara giyim, gıda, eşya, yakıt ve sağlık gibi konularda yardımda bulunuyor. Durumu elverişli olan vatandaşlar, evlerinde kullanmadıkları eşyaları ve kıyafetleri derneğe bağışlıyor. Bağışlanan eşyalar ve kıyafetler kaymakamlık belediye ve muhtarlıkların yönlendirdiği ihtiyaç sahiplerini dağıtılıyor.

KÜLTÜRÜMÜZ GEREĞİ

Başkan Baran İsmail Baran, vatandaşlara, yardımları onları rencide etmeden, onurlarını kırmadan götürmeye özen gösterdiklerini belirterek, “Onlardan bir şey beklemeden, kullaştırmadan yardım ulaştırmamız bizim hem insanlık hem yurttaşlık hem de yerel yönetim sorumluluğumuzdur. Biz elimizde olanları, Anadolu kültürümüzün bize öğrettiği duygularla paylaşmaya ve dayanışma göstermeye çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız