Körfez Belediyesi

Ağadere’ye iki yeni köprü

Körfez Belediyesi, Ağadere Caddesi’ndeki trafik yoğunluğu azaltmak ve trafiği diğer yollara yönlendirmek adına caddeye adını verene Ağadere üzerinde yeni bir köprü inşa ediyor.

25 Eylül 2017 Saat: 22:16
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 685 kez okunmuştur

Ağadere’ye iki yeni köprü
Ağadere’ye iki yeni köprü

Körfez Belediyesi, Ağadere Caddesi’ndeki trafik yoğunluğu azaltmak ve trafiği diğer yollara yönlendirmek adına caddeye adını verene Ağadere üzerinde yeni bir köprü inşa ediyor

Körfez Belediyesi, ilçede trafiğin en yoğun olduğu caddelerden biri konumundaki Ağadere Caddesi’ndeki trafik akışını azaltmak ve caddedeki trafiği diğer yollar ile daha kısa mesafede birleştirmek için ilçeye adını veren ve Ağadere üzerine ikinci bir köprü inşa etmek için çalışma başlattı. Ayrıca Ağadere’den Yeni Yalı Mahallesi’ne geçişçi sağlayan mevcut köprünün ise yıkılarak yeniden inşa edileceği belirtildi.

TRAFİĞİ RAHATLATACAK

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma kapsamında yapılacak olan köprü, 12 metre genişliğinde olacak ve karşılıklı geçişe olanak sağlayacak. Diğer köprüye alternatif olarak yapılacak olan köprü ile, trafik akışı da rahatlamış olacak. Yetkililer, mevcut köprünün de yeniden düzenlenerek daha kullanışlı hale geleceğini belirtti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız