İç Sayfa Haberleri

KTO'nun yeni başkan Recep Öztürk resmen göreve başladı

Körfez Ticaret Odası (KTO) meclis, yönetim ve genel kurul üyelerini seçmek için sabahın erken saatlerinde sandık başına gitti. Yönetim kurulunun belirlenmesinin ardından ilk konuşmasını yapan yeni başkan Recep Öztürk, " Zaman Görev

11 Nisan 2018 Saat: 18:02
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.321 kez okunmuştur

KTOnun yeni başkan Recep Öztürk resmen göreve başladı
KTO'nun yeni başkan Recep Öztürk resmen göreve başladı

ZAMAN GÖREV ZAMANI

Seçimin ardından söz alan KTO Başkanı Recep Öztürk, “Odamızda şimdiye kadar başkanlık görevini üstlendik. Birlik ve beraberlikle aşılamayacak engel yoktur. Ticaretimizi ve ticaret erbaplarımızı birlikte inşa edeceğiz. Türkiye’nin gelecek hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak için daha fazla çalışmalıyız. Bu bilinçle odamız, ilçemiz ve ülkemiz için elimizden geleni yapacağız. Zaman görev zamanıdır. Seçim süreci bugün itibariyle bitecek ve görev süreci başlayacaktır” dedi.Meclis Başkanı Güngör Ayhan ise, “Odamız ile ilgili pek çok projelerimiz var. Ticaret adına sorumluluklarımız var. Hepimizin ortak gayesi odamızı daha iyi yere taşımak olacak. Sizlerle birlikte önemli adımlar atacağız. Yeni yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Murat Severcan 13.04.2018 00:36
Sayın Recep Öztürk ün KTO Başkanlığına seçilmesi çok isabetli bir karardır. Sayın Recep Öztürk ü tebrik ederken kendisi seçenleri de kutluyorum. KTO nun Sayın Recep Öztürk ün döneminde Körfez de çok güzel ve kalıcı hizmetler yapacağına inancım tamdır. KTO Meclisinin Yeni dönemde seçilen bütün Üyelerini de kutluyor ve başarılar diliyorum. Beni tanıyan ve tanımayan KTO Meclis Üyelerine İzmir Karşıyaka dan selam ve sevgilerimi iletiyorum.
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız