İç Sayfa Haberleri

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı CHP’yi ziyaret etti

Sarıbay,” Hepimiz bu ülkenin menfaatleri için çalışıyoruz “ Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Irak ve yönetimi, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerin

13 Şubat 2018 Saat: 16:52
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 204 kez okunmuştur

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı CHP’yi ziyaret etti
Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı CHP’yi ziyaret etti

Sarıbay,” Hepimiz bu ülkenin menfaatleri için çalışıyoruz “

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Irak ve yönetimi, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerini ilettiler hem de 16 Şubat Cuma Günü gerçekleştirecekleri “Ye Kaz Etini Gör Lezzetini “ adlı etkinliklerinin davetiyesini takdim ettiler.

HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN ARKA KAPISI DEĞİLİZ

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Irak,” Şahsınızda tüm yönetimdeki arkadaşlarınızı da tebrik ediyorum. Yeni döneminiz hayırlı uğurlu olsun” dedi. Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadıklarının altını özellikle çizen Irak, “Biz bu millete hizmet etmek için yola çıktık. Çalışmalarımız bu yönde. Her siyasi partiye eşit mesafede duruyoruz. Kapımız herkese açık “ diye konuştu.

HERKESE EŞİT OLMANIZ LAZIM

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay,” Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Sizin gibi dernek ve vakıfların herkese eşit mesafede olması lazım. Birbirimize düşman değiliz. Hepimiz ülkenin menfaatleri için çalışan insanlarız” dedi. Sarıbay son olarak, davet için teşekkür ederek bir aksilik çıkmazsa katılım göstereceklerini belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız