İç Sayfa Haberleri

Otobüs Terminalinde esnafı ziyaret etti

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nin giriş çıkış kapısı olarak değerlendirdiği İzmit Şehirlerarası Otobüs terminalinde incelemeler yaparken esnafı ziyaret etti.

3 Şubat 2018 Saat: 14:08
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 768 kez okunmuştur

Otobüs Terminalinde esnafı ziyaret etti
Otobüs Terminalinde esnafı ziyaret etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ulaşımpark tarafından 15 Mayıs 2017 tarihinden itibaren devir alınan İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetimler yaptı. Terminal esnafını da tek tek ziyaret eden Karaosmanoğlu, günde dokuzyüz ile binarası otobüse hizmet veren Şehirlerarası otobüs terminalinin halkımıza en güzel hizmeti verebilmesi için çalıştıklarını ifade ederek, “Esnafımızla birlikte temiz ve nezih bir otobüs terminali işletmeciliğini yapıyoruz. Bunun için tüm ekibimiz titizlikle hareket etmektedir” dedi.

YERİNDE DENETİMLER GERÇEKLEŞTİRDİ

İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeyer alan 26 adet yazıhane, 26 adet büfe-restroant olmak üzere 58 adet iş yerini gezen Başkan Karaosmanoğlu, esnafın verilen hizmetlerden duyduğu memnuniyeti de yerinde gördü. Ulaşımpark A.Ş Genel Müdürü Yasin Özlü, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Kemal Altunel,İzmit Otogar Derneği Başkanı Halil Baylam ve idari personellerin de yer aldığı birlikteliklerde Başkan Karaosmanoğlu, ücretsiz wifi, çocuk bakım odası, ücretsiz valiz taşıma, ilk 25 dakikası ücretsiz otopark gibi çeşitli hizmetleri yerinde denetledi. Tuvaletlerin temizliği konusunda aksaklık istemediğini de dile getiren Başkan Karaosmanoğlu’na, otobüs terminalinde yenileme ve düzenleme çalışmalarının devam ettiği bilgisi de verildi.

 “EN ÖNEMLİ KAMU HİZMETLERİNDEN BİRİSİDİR”

İzmit Otobüs Terminalinde yaptığı incelemelerde yolcularla da bir araya gelen ve sohbet eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, verilen hizmetler hakkında vatandaşlarla görüş alışverişi yaptı. Ulaşım bir kentte halkınaldığı en önemli kamu hizmetlerinden birisidir vurgusu da yapan Karaosmanoğlu, “Yerel yönetimlerin de görevi bu hizmetin en iyi ve kaliteli şekilde hemşehrilerine ulaştırmasıdır. Bu nedenle bizler bunun için ekibimizle birlikte çalışıyoruz” açıklamasını yaptı. Terminalde ki temizliğe çok önem verdiğini de belirten Karaosmanoğlu, “Bu konuda aksaklığı asla kabul etmiyorum. Arkadaşlarıma bu konuda ki duyarlılıkları ve disiplinli çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

    

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız