İç Sayfa Haberleri

MORALI ‘’Tütünçiftlik Viyadük altı trafik sorunu çözmek için gerekli görüşmeleri yapıyoruz

Körfez Ticaret Odası Ekim Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Güngör AYHAN Başkanlığı’nda Körfez Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI ay içinde gerçekleştirdikleri f

25 Ekim 2017 Saat: 17:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.670 kez okunmuştur

MORALI ‘’Tütünçiftlik Viyadük altı trafik sorunu çözmek için gerekli görüşmeleri yapıyoruz
MORALI ‘’Tütünçiftlik Viyadük altı trafik sorunu çözmek için gerekli görüşmeleri yapıyoruz

Körfez Ticaret Odası Ekim Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Güngör AYHAN Başkanlığı’nda Körfez Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI ay içinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

MORALI ‘’Tütünçiftlik Viyadük altı trafik sorunu çözmek için gerekli görüşmeleri yapıyoruz

Ekim Ayı meclis toplantısında konuşanKörfez Ticaret OdasıYönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI‘’UKOME’denTütünçiflikviyadükaltını keşif için Odamıza iki yetkili geldi ve Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte sorunlar yerinde inceledi. İncelemeleri yaptıktan sonra sorunun çözümü için ulaştırma daire bakanı Ayşegül YALÇINKAYA’nın incelemesi gereken bir konu olduğuna karar verildi. Hiç vakit kaybetmeden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Ayşegül Hanımdan randevu talep ettik ve görüşmeye gittik. Yaptığımız ziyarette ekibiyle birlikte hazırlanan görseller üzerinden gerekli açıklamaları bizlere ilettiler. %50’lik bir kısmın tamamlandığını ve bu sorunu çözmek için uğraşacaklarını söylediler. Körfez Ticaret Odası olarak ilçemiz için ciddi önem teşkil eden bu konunun üzerinde ivedilikle duracağımız ve takipçisi olacağımızı buradan bir kez daha belirtmek isterim’’ dedi.

Katar’la ilgili çok önemli görüşmeler var

Geçtiğimiz günlerde Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret eden Katar IcisleriBakanligi Genel Sekreter Müşaviri Aya CHEHADE’nin Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret ettiğini ve bu ziyaretten sonra pek çok gelişmenin olduğunu vurgulayan Moralı’’Ziyarette odamız ilçemiz ilimiz ve hatta ülkemiz için faydalı olabilecek pek çok konu görüşüldü. Hatta bu ziyaret sadece bir oda ziyareti olarak kalmadı Katar’da pek çok organizasyon hali hazırda devam etmekte ve benimde katılacağım programların düzenlemesi yapılmakta Kasım başı itibariyle gerçekleştireceğim Katar ziyaretinde pek çok görüşmeler gerçekleştirip ülkemiz için güzel işler yapacağıma, Körfez Ticaret Odası’nın adının pek çok platformda duyuracağıma emin olabilirsiniz’’ dedi.

Bilim Sanayi il Müdürlüğü’nden Körfez Ticaret Odası’nda Ar-Ge Semineri

Körfez Ticaret Odası Ekim Ayı meclis Toplantısı’na Bilim Sanayi İl Müdürü İlhan AYDIN misafir oldu Bilim Sanayi İl Müdürlüğü’nden gelen müdürlerin sunum yaptığı meclis toplantısında Firmalarda Ar-ge Birimleri ve çalışmalar konulu bir seminer yapıldı. Seminerde Ar-Ge ve Yenilik Faaliyetleri ile Tasarım Faaliyetleri Kapsamında Yapılan Harcamalar, Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine Sağlanan Ek İstisnalar, Başvuru ve İzleme Süreçleri, Araştırma, Geliştirme ve Tasarım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun, Ulusal ve uluslararası kurumlarca desteklenen Ar-Ge projeleri, Herhangi bir kamu kurumundan destek alınmadan özkaynaklarla geliştirilen Ar-Ge projeleri gibi konularda bilgilendirmeler yapıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız