Spor

Sarıdağan; "15 Temmuz'dan ders alınmamış"

Referandum sürecini değerlendiren Saadet Partisi Kocaeli Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Recep Sarıdoğan, hükümetimiz herkese karşı adil olmalı çağrısında bulundu.

9 Nisan 2017 Saat: 12:56
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 546 kez okunmuştur

Sarıdağan; 15 Temmuzdan ders alınmamış
Sarıdağan; "15 Temmuz'dan ders alınmamış"

Referandum sürecini değerlendiren Saadet Partisi Kocaeli Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Recep Sarıdoğan, hükümetimiz herkese karşı adil olmalı çağrısında bulundu.

 

15 TEMMUZ’DAN DERS ALINMAMIŞ

Recep Sarıdoğan yaptığı yazılı açıklamada, ‘’Milletimiz, 15 Temmuz kanlı darbe girişimine karşı omuz omuza seferber olmuş, çıkarsız hesapsız devletine sahip çıkmıştı. Millet, hükümete verdiği emanete göz dikenlere talimat beklemeden sahip çıkmıştı ve devletten millete reva görülen bu ihanetin hesabının görülmesini istemişti. Fakat ne yazık ki emaneti elinde tutanlar kendi evlerinin önünü temizlemek yerine sandıklara saklandılar. Milletimiz bu çetin süreçte ekmek aş derdiyle boğuşurken, seçim hükümeti havasına girdiler. Topyekûn savaş halinde seçim ekonomisi ile israf fuarına çevirdiler. Millete sihir yapmak için renkli camları, boyalı çadırları, çığırtkan koroları bindirilmiş kıtalar gibi milletin üstüne sürdüler. Hükümetimiz maalesef 15 Temmuzdan ders almamış olacaklar ki bu milleti kıyak çekerek ikna edeceklerini sanıyorlar.’’ Dedi.

 

ÖNCE HUKUK VE ADALET

Açıklamasının devamında Sarıdoğan ,  ‘’Dolar kuru ile şaşkına çevirdikleri piyasaya rağmen KDV oyunları ile sanal indirim hileleri yapılmakta. Cezaları, vergileri, yasal uyarıları 16 Nisan sonrasına öteleyerek gözbağcılığı yapıyorlar. En tuhafı da park, hız ve trafik kuralları ihlali gibi durumlarda bile örtülü görmezden gelme stratejisi güdüyorlar. Devlet, 16 Nisana kadar hız sınırını aşanlara göz yumuyor. 17 Nisanda suç olan şey 16 Nisana kadar suç değil. Millete tuzağa ve millete rüşvete hacet yok. Nasıl ki vatandaştan kurallara uymasını istiyorsanız önce kurallara siz uymalısınız. Yasaları, yasakları, kuralları koltuklarınız için kullanmayın. Millet her şeyi görüyor ve biliyor. Milletin bu sandık hilelerine ve seçimlik şirinliklere karnı tok. Millet hizmet bekliyor. Biz Saadet Partisi olarak şunu ifade etmek istiyoruz, milletimiz kimin ne düşündüğünü ve kimin kendisi için ne hesaplar yaptığını çok iyi biliyor. Makyajlı resimlere ve sahte şirinliklere prim yok. Millet, herkes için geçerli kuruldan rahatsız değil. Önce hukuk ve adalet!  Ve de kendi bahçesini temizlemeyenlerin milletin bahçesine el atma hakkına sahip olmadığını görüyor. Devletimiz herkese karşı adil olmalı ama en çok da iktidarı elinde bulunduranları duyarlı olmaya davet ediyoruz.’’ İfadelerini Kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız