Spor

Zabıtalar düğünü bastı

Zabıtalar, Grand Körfez Hotel’in yanında bulunan düğün salonunda yapılmak istenen kına organizasyonunu engellemk istedi

8 Ocak 2017 Saat: 22:15
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 3.727 kez okunmuştur

Zabıtalar düğünü bastı
Zabıtalar düğünü bastı

Zabıtalar, Grand Körfez Hotel’in yanında bulunan düğün salonunda yapılmak istenen kına organizasyonunu engellemk istedi

Yaklaşık 6 ay önce kızının kınası için Grand Körfez Hotel’in yerini kiralayan İbrahim Gürkan’ın başına gelmeyen kalmadı. İbrahim Gürkan’ın eski milli voleybolcu olan kızı Duygu Emine Gürkan ile beden eğitimi öğretmeni olan Serkan Tunç, ailelerinin de desteğini alarak evlenmeye karar verdi. Kızının kına eğlencesi için Grand Körfez Hotel’in yanındaki düğün salonunu kiralayan baba İbrahim Gürkan’a belediyenin zabıta ekipleri engel olmaya çalıştı.

ZABITALAR GELDİ

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta Grand Körfez Hotel, belediye ile aralarındaki ruhsat sorunu gerekçe gösterilerek kapatıldı. Hotelden bağımsız olarak işletilen kına eğlencesi ise aileler gerekli izinleri de aldı ancak yine de başlarına gelmeyen kalmadı. Baba İbrahim Gürkan’ın iddiasına göre belediyenin zabıta ekipleri salona gelerek eğlenceye engel olmaya kalktı. Fakat ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, tören için gerekli izni verdi.

BULUT GÖRÜŞMEK İSTEMEDİ

Gelinin babası İbrahim Gürkan, “Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ile görüşmek istedim. Fakat kendisi eski arkadaşım olduğu halde benimle görüşme istemedi” diye belirtti. Gürkan, “Bu tören için 6 ay önce sözleşme yaptık. Fakat bize bir hafta önce burada tören yapılamaz. Burası mühürlendi. Bunu üzerine eski arkadaşım olan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut bana randevu vermedi” dedi.

EMNİYET’E TEŞEKKÜR EDERİM

Tören sahibi İbrahim Gürkan” Törenin yapılması için her türlü girişimleri yaptım. Fakat bu törenin burada yapılamayacağını söylediler. 20 gün önceden 700 adet düğün tören davetiyelerini dağıtmıştım. Bunun burada olması için büyük bir mücadele verdim. Fakat eski CHP’li olduğum için bana bu zorlukların yaşatıldığını düşünüyorum. Son olarak Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bu törenin burada yapılması kararı çıktı. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne ve Sayın Valimize buradan teşekkür ediyorum. Buradaki törenden sonra 14 Ocak’ta Düğün törenimiz istanbul’da olacak” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız