Spor

Tuğman Kayalı beraat etti

CHP’li eski başkan Tuğman Kayalı,17-25 Aralık ilgili 4 eski Bakanın fotoğrafını parti binasına astığı ve hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davadan beraat etti.

5 Ocak 2017 Saat: 15:56
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 605 kez okunmuştur

Tuğman Kayalı beraat etti
Tuğman Kayalı beraat etti

CHP’li eski başkan Tuğman Kayalı,17-25 Aralık ilgili 4 eski Bakanın fotoğrafını parti binasına astığı ve  hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davadan beraat etti

CHP Körfez eski İlçe Başkanı Tuğman Kayalı, 17-25 Aralık 4 bakanın yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle fotoğraflarını parti ilçe binasına asmış, hakkında soruşturma başlanmış ve dava açılmıştı.  Körfez 1. Asliye Ceza Mahkemesi’nde devam eden duruşmada suçlamalar karşısında savunmasını tekrarlayan Kayalı’ya beraat kararı verildi. Kayalı’yı böylesi anlamlı bir günde İzmit ilçe başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ile Avukatları Emrah Toker , Arzu Türkkala, Başar Değer ve Fahri Örengül savundu.  Beraat kararından sonra açıklama yapan Tuğman Kayalı; "Bu süreçte desteğini esirgemeyen başta eşim ve aileme. Davamı takip edip sonuçlanması için büyük çaba gösteren Av. Emrah Toker'e, Av. Arzu Türkkal'a Av. Başar Değer'e, ve Av. Fahri Örengül'e, CHP Kocaeli İl başkanlığına,İl yönetiminden Adnan Tok'a, CHP Körfez ilçe başkanlığına, bu süreçte destek için gelen ilçe başkanlarına, eski yeni yönetim kurulu üyelerine, meclis üyelerine, cefakar ve vefakar CHP sevdalılarına şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız