Spor

Kocaeli Birlikspor öğretmenleri ağırladı

Kocaeli Birlikspor Kulübü öğretmenler günü nedeniyle ilçedeki ortaöğretim müdürlerini ve beden eğitimi öğretmenlerini ağırladı.

23 Kasım 2016 Saat: 13:51
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.130 kez okunmuştur

Kocaeli Birlikspor öğretmenleri ağırladı
Kocaeli Birlikspor öğretmenleri ağırladı

Kocaeli Birlikspor Kulübü öğretmenler günü nedeniyle ilçedeki ortaöğretim müdürlerini ve beden eğitimi öğretmenlerini ağırladı. İlçe protokolünün de katıldığı yemekte birlikte neler yapılabileceği konuşuldu, “Maçlara gidelim, öğrencileri de götürelim. Yeni bir taraftar kitlesi oluşturalım” denildi

Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Erhan Yılmaz önceki akşam yemek organizasyonunda öğretmenlerle bir araya geldi. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Körfez Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen organizasyona ilçedeki liselerin müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri büyük ilgi gösterdi. İlçede ilk kez spor kulübünün organizasyonuyla günleri kutlanan,ilçe sporunun gelişimi için fikirleri alınan ve spor kulübünün tanıtımı ile taraftar kitlesi oluşturmada neler yapılabileceğinin danışıldığı eğitimciler oldukça verimli bir akşam geçirdi.

TÜM PROTOKOL KATILDI

Organizasyona; Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, belediye başkan yardımcıları; İsa Taş ve Faruk Denli, milli eğitim şube müdürleri; Recep Gayret, Kadir Zorlu ve Bahtiyar Erdoğan, ilçe spor koordinatörü Melih Yücel, belediye özel kalem müdürü Emrah Çoban, belediye spor müdürü Ali Osman Baş, lise müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

SİZDEN FEYZ ALIYORUZ…

Organizasyon kulüp başkanı Erhan Yılmaz’ın selamlama konuşmasıyla başladı. Hem öğretmenler gününü kutlamak hem de fikir alışverişinde bulunmak için böyle bir organizasyonu düşündüklerini belirten Yılmaz, “Sizlerden nasıl feyz alırız, kulübümüzün tanınmasında ve büyümesine nasıl destek alabiliriz ve sizler için biz neler yapabiliriz öğrenmek istedik. Birlikte ilçe sporunun gelişmesine katkıda bulunabilir, kulübümüze vereceğiniz destekle bir adım daha ileriye gidebiliriz. Davetimize katıldığınız için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

SÜPER LİG NEDEN OLMASIN

Öğretmenler gününü tebrik eden İsmail Baran, “Bu güzel organizasyonu yapan Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Erhan Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Kentimizin en üst ligdeki takımı, Körfez’imizin markası. Takıma sahip çıkmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Maçlara da hepinizi bekliyoruz. Öğrencilerimizi de maçlara gelme konusunda yönlendirelim. Gençlerimizin sporla, sanatla, edebiyatla yetişmeleri ve vatana faydalı olmaları için gayret ediyoruz. Birlikspor alt yapıda da 250 sporcuya eğitim veriyor. Körfez ailesi olarak kulübün yanında olacağız. Bu sene inşallah 1.lige çıkacağız, bir sonraki yıl da Süper Lig neden olmasın diyoruz” dedi.

ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ

Organizasyonun iyi planlandığını belirten Kaymakam Hasan Hüseyin Can, “Eğitim ve sporun birlikteliğini temine yönelik ve Kocaeli Birlikspor’un eğitim camiamızda tanınmasına yönelik bu organizasyon gerçekten çok iyi düşünülmüş ve planlanmış. BU liglerde oynayacak olan çocuklarımızın genç yaşta ele alınarak yetiştirilmesi gerekir. Belediyemizin spor okulları da, kulübümüzün alt yapısı da bu konuda elinden geleni yapıyor. Kulübümüze teşekkür ediyor, onlara destek veren belediyemize ve bu geceye katılan eğitimcilerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİRLİKTE MAÇA GİDELİM

Öğretmenleri maçlara davet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan ise “Kulübü, başta beden eğitimi öğretmenlerimize sahiplendirmek istiyoruz. Bunun için de öğretmenlerimize ihtiyacımız var. Taraftar kitlesi oluşturmak istiyoruz. Bunun öğretmenlerimizle yapmanın daha kolay olacağını düşündük. Sizlerin de desteğe ihtiyacınız olduğunda kulübümüzün kapısını çalabileceksiniz. Gayretliler. Son 3 maçlarına gittim. İkisinde de galip geldiler. Ayağım uğurlu geldi. Bu maçlarda sizleri de görmek istiyorum. Birlikte tribünde olalım. Takımın 1.lige çıkışına birlikte tanıklık edelim” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız