Spor

İYİ Parti, gençler için toplanıyor

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı, haftalık olağan divan toplantısını gerçekleştirdi.

28 Şubat 2018 Saat: 14:53
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 504 kez okunmuştur

İYİ Parti, gençler için toplanıyor
İYİ Parti, gençler için toplanıyor

Toplantıda haftalık gündem maddeleri İlçe Başkanı Esra Tolu başkanlığında başkan yardımcılarıyla birlikte değerlendirildi. Kısa, orta ve uzun vadedeki planlar istişare edildi.

“DERİNCE'MİZİN MAHALLELERİ İYİ OLACAK”

İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra Tolu “Programlarımızı yaptık. Üyelerimizle görüşmeye başladık. 3 hafta içerisinde bütün mahallelerimizin temsilcilerini belirlemiş olacağız. Artık vatandaşlarımız kendi mahallelerindeki temsilciliklerimize gidip temsilci arkadaşlarımızla görüşecek, istişare edebilecekler. Onlarla hep iç içe ve birlikte olacağız.” dedi.

“İYİ GENÇLİK BULUŞUYOR”

İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra Tolu "İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı binasında, Yönetim Kurulunda bulunan çeşitli meslek gruplarında ki arkadaşlarım ile birlikte 2 Mart Cuma günü 19.00’da 'İYİ Gençlik Buluşuyor' projesini 'Sorularınızı da Sorunlarınızı da Gelin Birlikte Çözelim' sloganıyla hayata geçiriyoruz. Bu proje kapsamında 2 Mart Cuma günü itibariyle her Cuma akşamı gençlerle buluşulacak, yönetim kurulundaki mühendis, eczacı, öğretmen, sanatçı, işletmeci, teknisyen ve üniversite öğrencisi üyeler gençlerin soruları yanıtlayıp mesleklerimizi tanıtıp mesleklerimizin avantajlı ve dezavantajlı yönlerini aktaracağız. İYİ Parti Derince olarak gençlere kılavuzluk edip onların yalnızca sınav sorularının değil ayrıca hayatta karşılaştıkları sorunların çözümlerini bulacağız. Bizim gençlere kapımız her zaman açık. Burası onlarla güzel olacak. Sizlerin aracılığıyla onlara ulaşıp buluşmalarımızı dolu dolu geçirmeyi hedefliyoruz. Her Cuma saat 19.00’da gençleri ilçe binamıza bekliyoruz.” dedi.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız