Spor

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Toyran: İyi çalışıp Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız

İYİ Parti Körfez İlçe Yönetimi tarafından düzenlenen tanışma toplantısında konuşan İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran, saha çalışmalarına başlayacaklarını belirterek, “Adaletli olacağız, iyi çalışacağız

24 Şubat 2018 Saat: 17:54
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.512 kez okunmuştur

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Toyran: İyi çalışıp Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız
İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Toyran: İyi çalışıp Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız

Körfez Tütünçiftlik sahilde bulunan Kasr-ı Çakır’da düzenlenen kahvaltılı toplantıya Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran ve Yönetim Kurulu yeleri katıldı. Toplantıda yapılacak olan çalışmalarını anlatan Toyran, halktan büyük bir destek gördüklerini ve bunun memnuniyet verici olduğunu belirterek, “İlk aşamada mahalle teşkilat çalışmalarını tamamlayacağız. Ardından da hızlı şekilde ziyaretler, toplantılarla kendimiz tanıtacak ve önemli oranda üye kaydı ile güçleneceğiz. Sözüm ona medeni olan ama aslında medeniyetle ilgisi olmayan, menfaatleri ve çıkarları uğruna on binlerce insanın katline seyirci kalan batılı güçlere ve bunların maşası olan terör örgütlerine karşı amansız mücadele veren Kahraman Türk Askeri’ne bu mücadelesinden dolayı minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Şehitlerimizin acısını yüreğimizde hissediyoruz, mekanları Cennet olsun. Yaklaşık 2 yıl önce, yapılan adaletsizlikler, yanlışlıklar, hatalar beni Devletin bekası için çalışacak bir arayış içine itti.

Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapacağız

Ülkenin sorunlarını ve çözüm yollarını açacak olan donamıma sahip Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’le çalışabileceğimizi gördük. Ogün çıktığımız bu yolda hep adaleti, hakkaniyeti savunduk. Kavga ve kaostan uzak durmaya çalıştık. Bu özverili anlayışımıza rağmen hakarete uğradık, öteleştirilmek istendik, engellendik, hatta hainlikle bile suçlandık. Buna rağmen yılmadan, usanmadan, haklı mücadelemize devam edip, iyi ve vatansever insanlar bir araya gelerek liderimizin öncülüğünde İYİ Parti’yi kurduk. Bizler Körfezli İyiler olarak buradan söz veriyoruz. Adaletli olacağız, Hakkaniyetli olacağız, ehliyet ve liyakata önem vereceğiz, hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, iyi çalışacağız ve Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız