Spor

Ford Otosan’ın ‘Altın İz’ ödülleri görkemli bir törenletakdim edildi

Ford Otosan tarihinde altın iz bırakan Ford Otosan çalışanları, 25 Ocak Perşembe günü düzenlenen“Altın İz Hizmet Ödülleri” töreninde onurlandırıldı.

31 Ocak 2018 Saat: 23:10
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 665 kez okunmuştur

Ford Otosan’ın ‘Altın İz’ ödülleri görkemli bir törenletakdim edildi
Ford Otosan’ın ‘Altın İz’ ödülleri görkemli bir törenletakdim edildi

Ford Otosan tarihinde altın iz bırakan Ford Otosan çalışanları, 25 Ocak Perşembe günü düzenlenen“Altın İz Hizmet Ödülleri” töreninde onurlandırıldı.

Törende konuşma yapan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Ford Otosanlılar, yalnızca şirket tarihinde değil, ürettikleri ve geliştirdikleri, dünyanın dört bir yanına gönderdiğimiz araçlarla, farklı kıtalardan farklı insanların hayatlarına dokundular. Ford Otosan’ın bugün dünya pazarlarında rekabet eden bir marka olmasında büyük emeği olan çalışanlarımızla, her geçen gün başarılarımıza yenilerini ekleyerek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Türkiye otomotiv sektörü istihdam lideri Ford Otosan’ın 10, 20, 25,30,35 ve 45 yılını tamamlayan çalışanlarını ödüllendirmek amacıyla düzenlediği,bu yıl dördüncüsü düzenlenen, “Altın İz Hizmet Ödülleri” töreniHaliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.Törende Ford Otosan çalışanlarına üst düzey yöneticiler tarafından plaketleri takdim edilirken, ödül olarak kıdem yılı kadar çeyrek altın verildi. Ford Otosan üst düzey yöneticileri, Türk Metal Sendikası temsilcileri ve Ford Otosan çalışanlarının katıldığı törende,özel sahne gösterileri ile işitsel ve görsel bir şölen yaşatıldı.

Ford Otosan, Türkiye’ye ‘Altın İzler’ bırakmaya devam ediyor

Ford Otosan’ı geleceğe güçlü bir şekilde taşıyan bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, ödül törenindeki konuşmasında şunları söyledi: “Ford Otosanlılar, yalnızca şirket tarihinde değil, ürettikleri ve geliştirdikleri, dünyanın dört bir yanına gönderdiğimiz araçlarla,farklı kıtalarda farklı insanların hayatlarına dokundular.Yıllardır ihracat şampiyonluğunu elinden bırakmayan ve Türkiye’nin 2. Büyük sanayi şirketiolan Ford Otosan’ın bu başarısının arkasında olan yıllarını bu şirkete vermiş olan çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Ford Otosan’ın bugün dünya pazarlarında rekabet eden bir marka olmasında büyük emeği olan çalışanlarımızla, her geçen gün başarılarımıza yenilerini ekleyerek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Törende konuşma yapan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yücel Yücel ise “Bugün, 1.200 arkadaşımız burada. Acısıyla tatlısıyla en az 10 yıl ve üzerinde bir zamanı geride bıraktılar. Bu vesileyle bugüne kadar olan tüm emekleri ve katkıları için tüm Ford Otosan çalışanlarını kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız