Spor

Söğüt, ilk açıklamasını yaptı

2001 yılında Ak Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanı olarak başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca, Ak Parti kadroları olarak daima milletimizin gösterdiği istikamete doğru ilerledik. Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyor

20 Eylül 2017 Saat: 17:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 3.942 kez okunmuştur

Söğüt, ilk açıklamasını yaptı
Söğüt, ilk açıklamasını yaptı

2001 yılında Ak Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanı olarak başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca, Ak Parti kadroları olarak daima milletimizin gösterdiği istikamete doğru ilerledik. Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz. Bu yeni atılım dönemine girerken, Ak Parti Genel Merkezimiz tarafından, "Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Adayı" olarak gösterildim. Böylesine onurlu, kutsal ve sorumluluğu ağır olan bu göreve bizleri layık gören Genel Merkezimize, İl Başkanlığımıza, Ak Parti teşkilatlarımızın bütün kademelerine, dost ve arkadaşlarımıza, kentimizin bütün dinamiklerine, tüm STK larımıza, muhtarlarımıza, teveccüh ve güvenlerinden dolayı şükranlarımı arz ediyorum.

Bu vesile ile ilçemizde bugüne kadar teşkilat çalışmalarında emeği geçen, geçmiş dönem İlçe Başkanlarımıza, ilçe Yöneticilerimize, Meclis Üyelerimize, Kadın Kolları Teşkilatlarımıza, Gençlik Kolları Teşkilatlarımıza, Mahalle Teşkilatlarımıza, Sandık Müşahitlerimize, 6. Olağan Kongremizde İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerini seçecek olan tüm delegelerimize, İlçe Başkan Aday Adaylığı sürecinde partimize yakışır şekilde çalışma yapan ve ilkeli duruş sergileyen tüm İlçe Başkanı Aday Adaylarımıza teşekkür ediyorum.

Dün olduğu gibi bugün de yarın da el ele omuz omuza birlik ve beraberlik içinde, gece gündüz demeden hepiniz büyük Türkiye sofrasına bu kutlu sevdaya fâil olarak davetlisiniz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız