İş Dünyası

Tilkiler Otomotiv 2. elde iddialı

7 Ekim 2011 Saat: 20:53
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 7.553 kez okunmuştur

Tilkiler Otomotiv 2. elde iddialı
Tilkiler Otomotiv 2. elde iddialı

İkinci el otomobil alım satımı konusunda hizmet veren Tilkiler Otomotiv; sektördeki liderliğini koruyor.

Çınarlı Mahallesi İstiklal Caddesi No: 72 Derince adresinde hizmet veren Tilkiler Otomotiv, ikinci el otomobil konusundaki liderliğini korurken, ürün yelpazesini de günden güne genişletiyor.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKALAR

 İşletmeciliğini, 1998’den bu yana ikinci el otomobil alım ve satımı konusunda hizmet veren Ünal Tilki’nin yaptığı Tilkiler Otomotiv’de en çok tercih edilen markaların ikinci el otomobillerini bulmak mümkün. 

SATIŞLA GÜVENİN BİRLEŞTİĞİ NOKTA: TİLKİLER OTOMOTİV

“Satışla güvenin birleştiği nokta” sloganıyla hizmet veren Tilkiler Otomotiv’de ilke olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını dile getiren firma sahibi Ünal Tilki, ikinci el otomobil satın almak isteyen vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

İKİNCİ EL ALMADAN ÖNCE

İkinci el otomobil satın almak isteyenlerin kulaktan dolma bilgileri değil ekspertiz raporunu dikkate alması gerektiğini kaydeden Ünal Tilki, ikinci el otomobil almadan önce kaporta, boya, motor ve kilometreye dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Aracın kilometresine bakarak araç almanın yanıltıcı olabileceğini ifade eden Tilki, “2008 öncesi araçlarda kilometre düşürme işi oldukça yaygınlaştı. Vatandaşlara tavsiyem, otomobil konusunda kulaktan dolma bilgilere rağbet etmemeleri ve araçlarını ekspertize sokmalarıdır. Ekspertiz işlemi için de çok değil 100 TL tutarında bir meblağ ödemeleri gerekiyor” dedi.

“KAPORA YATIRMAYIN!”

Internetin ikinci el otomobil satışlarına etkisinin olumlu olduğunu belirten Tilki, ikinci el araçların yüzde 70’ini internet aracılığıyla sattıklarını kaydetti.

Internetten ikinci el araç satın almak isteyenlerin birçoğunun dolandırıldığına dikkat çeken Tilki, vatandaşları kapora yatırmamaları konusunda uyararak, satış işlemlerinin noter onaylı olması gerektiğinin altını çizdi.

Genelde yeni model, darbe almamış ve kaza yapmamış araçlar satmaya özen gösterdiklerini ifade eden Tilki, banka kredisiyle çalıştıklarını ve araç satışında müşterilere kolaylık tanımaya çalıştıklarını kaydetti.

SİTE GEREKLİ

Derince’ye ikinci el araç satış sitesi kurulması gerektiğini söyleyen Tilki, tüm galerilerin bir arada bulunmasının satışa olumlu yansımaları olacağını bildirdi. Derince’ye büyük bir site yapılarak tüm ikinci el araç alım-satım firmalarının bir arada toplanmasının yalnız Derince’ye değil Körfez ve Hereke halkı açısından da faydalı olacağını vurgulayan Tilki, ikinci el oto düşünen Kocaelilileri Tilkiler Otomotiv’e beklediklerini ifade etti.

Müşteri memnuniyetini ve tam hizmet esasını felsefe edinen Tilkiler Otomotiv’e, Çınarlı Mahallesi İstiklal Caddesi No:72 Derince adresinden, www.tilkilerotomotiv.sahibinden.com web adresinden veya 229 44 95 ile 229 91 06 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız