Gündem

Otomotivciler KTO’dan Araç muayyene istasyonu istedi

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu yeni Başkanı Sibel Moralı bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ederken öte yandan üye ziyaretlerine otomotiv firmalarından başladı. Otomotivciler Moralı’dan araç muayyene istasyonu ve galericiler sitesi

12 Aralık 2016 Saat: 22:18
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 718 kez okunmuştur

Otomotivciler KTO’dan Araç muayyene istasyonu istedi
Otomotivciler KTO’dan Araç muayyene istasyonu istedi

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu yeni Başkanı Sibel Moralı bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ederken öte yandan üye ziyaretlerine otomotiv firmalarından başladı. Otomotivciler Moralı’dan araç muayyene istasyonu ve galericiler sitesi istedi

KTO SAHALARA İNDİ

Körfez Ticaret Odası (KTO) üye ziyaretlerine başladı. ISO 10002 müşteri Şikayet Yönetim Sistemi sertifikası sahibi olan KTO, üyelerine daha yakın olabilmek, şikayetleri ve istekleri ilk ağızdan dinlemek için esnaf turuna başladı. Sibel Moralı başkanlığındaki KTO her gün ilçede faaliyet gösteren oda üyesi işletmeleri geziyor.

İLK GÜN 10 İŞYERİ

Hafta içi oda çalışmalarını yürüten KTO Başkanı Sibel Moralı, hafta sonu üye ziyaretlerine start verdi. Başkanl Moralı, 4’üncü Meslek Komitesi mensubu iş yerlerini meclis başkan yardımcısı Bilal Atak ve meclis üyesi Mehmet Bozkurt ile birlikte yaptı. İlk gün on iş yerini ziyaret eden Moralı, üyelerine oda yayınlarını içeren dergi ve faaliyet raporlarını sundu. 

 

MESLEK KOMİTESİ

Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı 15 meslek komitesinde faaliyet yapan üyelerini ziyaret edecek. İlkini geride bıraktığımız cumartesi günü yapan Moralı, bu ziyaretleri her gün sürdürecek. Ziyaretler sırasında oda işleyişi ile ilgili bilgiler verilerek, üye işyerlerinin sıkıntıları, odadan istekleri ve şikayetleri dinlendi. Memnuniyet ile karşılanan ziyaretler tüm komiteler bitene kadar devam edecek. 

İSTEKTE BULUNDULAR

Hafta sonu yapılan ziyaretlerde Aydın Otomotiv, Prestij Otomotiv, Mavi Nokta Otomotiv, Çetin Otomotiv, Çağ Otomotiv, İpek Oto, Ad Otomotiv, Gülünce Otomotiv, Yıldırım Oto, Anadolu Döküm ve Lego Otomotiv ziyaret edildi. Otomotivciler Moralı’dan ilçeye araç muayyene istasyonu, galericiler sitesi ve açık oto pazarı kurulmasını istedi. Moralı araç muayyene istasyonuyla ilgili girişimde bulunduklarını galericiler sitesi ve açık oto pazarıyla ilgili çalışmanın da başlatılacağını söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız