Gündem

KTO'da kazanan Veysel Şenol ile İlker Korkmaz oldu

Körfez Ticaret Odası’nın bugün gerçekleştirilen seçiminde iki liste yarıştı. Veysel Şenol ve İlker Korkmaz'ın hazırladığı liste seçimi kazandı.

3 Kasım 2016 Saat: 14:43
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 3.706 kez okunmuştur

KTOda kazanan Veysel Şenol ile İlker Korkmaz oldu
KTO'da kazanan Veysel Şenol ile İlker Korkmaz oldu

Körfez Ticaret Odası'ndaki seçim sona erdi. Veysel Şenol ile İlker Korkmaz'ın hazırladığı liste 18 oy alırken, Ali Çakır ile Doğan Bozkurt'un hazırladığı liste ise 14 oy aldı. Kazanan Şenol ve Korkmaz oldu. Önümüzdeki hafta yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında, seçilen liste kendi arasından bir başkan belirleyecek.

Körfez Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mustafa Efe’nin yaşamını yitirmesi ve bazı meclis üyelerinin istifası nedeniyle bugün odada seçim yapılıyor. Oda seçiminde iki asil yönetim, yedi yedek yönetim kuruluna girecek isimler belirlendi. Seçim için meclis üyelerinden Ali Çakır ve Doğan Bozkurt ile Veysel Şenol ve İlker Korkmaz’ın hazırladığı listeler yarıştı. Oda binasına seçim için tek sandık kuruldu. Sandıkta meclis üyesi 32 isim oy kullandı.

BAŞKAN BELİRLENECEK

İki listeden birini sandığa atacak olan meclis üyeleri, yeni isimleri de belirlemiş oldu. Yeni belirlenen yönetim, kendi arasında oda başkanını da seçecek. Seçim öncesinde odaya ilk olarak Ali Çakır ve Doğan Bozkurt geldi. İkili, gelen meclis üyeleri de kendileri karşıladı. Seçimlerde ilk oyu aday olan Ali Çakır, ikinci oyu Doğan Bozkurt, üçüncü oyun Veysel Şenol, dördüncü oyu İlker Korkmaz attı. 4 ismin ardından odanın başkan vekili Sedat Zımba da oyunu kullandı. Saat 13.13 itibariyle 32 üyeden 28'i oyunu kullandı. Saatler 13.45'i gösterdiğinde ise oy kullanma işlemi tamamlandı. Son oyu Bahar Baykal kullandı. Saat 13.48'de de oy sayma işlemi başladı. Kazanan ise Veysel Şenol ile İlker Korkmaz'ın hazırladığı liste oldu.

 

Veysel Şenol ve İlker Korkmaz’ın kazanan listesi

Asil

Veysel Şenol

İlker Korkmaz

 

Yedekler

Fatih Uykun

Mehmet Salmaş

Yılmaz Sarıaslan

Kemal Uygun

Mustafa Gülçan

Erkan Çağlayan

Ahmet Kırcı

Mehmet Gümüş

Recep Öztürk

 

Ali Çakır ve Doğan Bozkurt’un kaybeden listesi

Asil

Ali Çakır

Doğan Bozkurt

 

Yedekler

Mehmet Salmaş

Mehmet Akbulut

Türkay Kaya

Mehmet Bozkurt

Kemal Şengül

Bahri Soyyiğit

Halis Bozkurt

Adem Çakır

Şener Söğüt

  

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız