Gündem

Mansuroğlu; Canımızı kime emanet edeceğiz

Körfez ilçede faaliyet gösteren13 durak ticari taksi sürücüleri, İzmit'te alkollü müşterileri tarafından bıçaklanarak öldürülen meslektaşları için toplanarak protesto düzenledi. Körfez merkezde bulunan Belde Taksi önünde topla

8 Ekim 2016 Saat: 17:46
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.752 kez okunmuştur

Mansuroğlu; Canımızı kime emanet edeceğiz
Mansuroğlu; Canımızı kime emanet edeceğiz

Körfez Taksicilerinden protesto

Canımızı kime emanet edeceğiz

Körfez ilçede faaliyet gösteren13 durak ticari taksi sürücüleri, İzmit'te alkollü müşterileri tarafından bıçaklanarak öldürülen meslektaşları için toplanarak protesto düzenledi.

Körfez merkezde bulunan Belde Taksi önünde toplanan taksi sürücüleri yaşanan taksici cinayetini protesto ettiler.

Belde Taksi önünde konuşma yapan Körfez Taksi Durakları başkanı Eyüp Ufuk Mansuroğlu açıklama yaptı. Mansuroğlu açıklmasında“Bugün buraya 06.10.2016 Perşembe günü saat 21.30 sularında yaşanan vahim olaydan dolayı hakkın rahmetine kavuşmuş Çınarlı Taksi’den 41 T 0445 plakalı aracın sahibi değerli meslektaşımız, ağabeyimiz Ali Özkaraman için toplanmış bulunmaktayız. Ali ağabeyimizin böyle vahşice, alçakça, hunharca bir olay sonucu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz” dedi.

Yetkilileri göreve davet ediyoruz

Bu tür olaylar karşısında sahipsiz kaldıklarını belirten Mansuroğlu, “Tek derdi alnının teri ile ekmek parasını evine götürmek olan, bu uğurda canını hiçe sayıp gece, gündüz demeden halkımıza 24 saat hizmet veren biz taksici camiasının can güvenliğinin tehlikede olduğu açıkça ortadadır. Can güvenliğimizin sağlanması konusunda tüm devlet kurumları ile uyum içerisinde çalışmaya hazırız. Unutmayalım ki, bugün rahmetli Ali ağabeyimizin başına gelen yarın bir diğer meslektaşımızın başına gelebilir. Bu konuda değerli büyüklerimiz Sayın Valimiz, il ve ilçe emniyet müdürlerimiz ve belediye başkanlarımız ile çalışma alanlarımızın daha güvenli bir ortama dönüştürülmesinin sağlanması için gerekli yardımı ve ilgiyi beklemekte ve talep etmekteyiz." dedi.

konuşmaların ardından Körfez Taksi sürücüleri protesto olarak araçlarıyla D-100 karayolunda konvoy olarak taksici cinayetlerini lanetlediler.

  

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız