Gündem

Derince Marmara Tıp Merkezinde Hasta Kabulüne Başladı!

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayan Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş aslen Gümüşhaneli, 2000 yılından beri Kocaeli halkına hizmet veriyor. Evli ve iki çocuk babası olan Perktaş, 16 yıldır

5 Ekim 2016 Saat: 00:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.475 kez okunmuştur

Derince Marmara Tıp Merkezinde Hasta Kabulüne Başladı!
Derince Marmara Tıp Merkezinde Hasta Kabulüne Başladı!

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayan Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş aslen Gümüşhaneli, 2000 yılından beri Kocaeli halkına hizmet veriyor. Evli ve iki çocuk babası olan Perktaş, 16 yıldır bölge halkının en sevilen ve en çok tercih edilen hekimlerinden birisi.

İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş’ın Tıbbi İlgi Alanları; Şeker Hastalığı (Diyabet), Tiroid Hastalıkları, Kan Hastalıkları, Anemeli(Kansızlık), Kan Yağları Bozuklukları, Kanserin Tanı ve Takibi, Sindirim ve Hormonal Sistem Hastalıkları, Hipertansiyon, Böbrek Hastalıkları Tanı ve Tedavisi, Üst ve Alt Solunum Yolu Enfeksiyonları, Mide – Bağırsak Sistemi Hastalıkları, Kolesterol Yüksekliği (Hiperlipidemi), Romatizmal Ağrılar’dır.

Ağustos ayında Derince bölgesinde hizmete açılan Özel Derince Marmara Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak hizmet yelpazesini büyütmeye ve dev isimleri kadrosuna dâhil etmeye devam ediyor.

Kulak Burun Boğaz Uzmanları Op.Dr. Saim Toker, Op.Dr.Attila Yüksel, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Hüseyin Ercan Oluç, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. İslam Çalışkan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özgür Barış Gül, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nuray Koray, Ağız ve Diş Sağlığı Dt. Nuray Ünal, Acil Servis Sorumlu Hekimi Op.Dr. Harun Ceylan ve Ekim itibari ile Psikolog Özge Çetinkaya,  İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş ile kadroları sürekli güçleniyor!

 

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız