Gündem

Göçmen Börekçisi Franchise’ları İle Bir Araya Geldi

Ev yapımı börek denince ilk akla gelen isimlerden olan Göçmen Börekçisi ülke genelindeki franchise’ları ile bir araya geldi.

13 Mart 2018 Saat: 15:15
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 731 kez okunmuştur

Göçmen Börekçisi Franchise’ları İle Bir Araya Geldi
Göçmen Börekçisi Franchise’ları İle Bir Araya Geldi

Ev yapımı börek denince ilk akla gelen isimlerden olan Göçmen Börekçisi ülke genelindeki franchise’ları ile bir araya geldi. Kocaeli WellbornLuxuryHotel’de gerçekleşen toplantıya 1’i yurtdışı olmak üzere 12 ildeki tüm franchise’lar katıldı. 

Farklı kültürlerin börek geleneklerini kadın emeği ile ev usulü üreten Göçmen Börekçisi ülke genelindeki franchise’ları ile bir araya geldi. Bu yıl ilki gerçekleşen ve geleneksel hale gelerek her yıl yapılacak olan buluşmaya 12 il ve 1 yurtdışı olmak üzere tüm franchis’lar katıldı. Tek bir çatı altında toplanarak tüm bayilerin birbiri ile tanışması, iletişe geçmesi ve ortak bir sinerji yaratılması hedeflenen toplantı oldukça verimli geçti.

Kocaeli Üniversitesi Rektör Danışma Doç.Dr. Öznur Gökkaya’nın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda yeni ürünler, insan kaynakları, yeni franchise olanakları, müşteri memnuniyeti konularında görüşler paylaşıldı. 2017 en iyilerine plaket ile ödüllendirildiği günde hediye çekleri de verildi.

   

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız