Gündem

Erdoğan Bozkurt KTO Başkanlığına aday

Körfez İlçede geniş kesim tarafından tanınan iş adamı Erdoğan Bozkurt 5 Nisan 2018 Perşembe günü yapılacak olan Körfez Ticaret Odası seçimlerinde başkanlık için aday oldu.

11 Mart 2018 Saat: 00:38
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 6.021 kez okunmuştur

Erdoğan Bozkurt KTO Başkanlığına aday
Erdoğan Bozkurt KTO Başkanlığına aday

Körfez İlçede geniş kesim tarafından tanınan iş adamı Erdoğan Bozkurt 5 Nisan 2018 Perşembe günü yapılacak olan Körfez Ticaret Odası seçimlerinde başkanlık için aday oldu.

İş adamı Erdoğan Bozkurt Körfez Ticaret Odası başkanlığına aday olduğunu söyledi. 5 Nisan 2018  Perşembe günü yapılacak olan Körfez Ticaret Odası Başkanlığı için çalışmalara hız veren Bozkurt, oluşturduğu ekiple Oda üyeleri ile komite üyelerini  ziyaret ederek seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Gazetemize yaklaşan seçimlerle ilgili söyleyişte bulunan Erdoğan Bozkurt; "Tüm Sanayici, İş adamı ve Esnafımızı kucaklayan bir seçim çalışması yürüteceğim. Allah'ın izni ve Ticaret Odamızın değerli üyelerinin teveccühü ile kazandığımda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımı sürdüreceğim. Sorunları tespit eden, proje ve çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hâkim kılacağım. Birlik ve beraberlik içerisinde Sanayi kenti Körfez ilçemizi kucaklayan projeler üretip tüm ilçemizi tanıştıracak bir bütünlük içerisinde çalışacağım. Bu göreve talip olduğumu önümüzdeki hafta içerisinde düzenleyeceğim bir basın açıklaması ile hedef ve projelerimi saygı değer oda üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağım.  

Bayrağı daha üst sıralara taşıyacağız

Körfez Ticaret Odası Başkanlığı’na seçildiği takdirde efsane başkan merhum Mustafa Efe’nin bayrağını en üst çıtaya yükselteceğini söyleyen Bozkurt, “ merhum başkanımız  Mustafa Efe, Körfez Ticaret Odası üyelerini bodrum kattan çıkararak , Körfez ilçemize yakışan bir modern bir binaya kavuşturarak güzel bir eser bırakmıştır. Ticaret odası için güzel çalışmalar yapmıştır. Ben onun yönetiminde bulundum. Yaptığı oda binamız için zaman zaman cebinden den para harcayarak büyük destek vermiştir. Tekrar kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Onun kaldığı yerden en iyi hizmeti vermeye ben ekibim hazır bulunmaktayız.” Dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız