Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 17:14 Bu haber 661 kez okundu
 
Yaşlı çifti Covid aşısı vurulmaya, İzmit Belediyesi ulaştırdı
Koronavirüs salgınına karşı ilk günden beri çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren İzmit Belediyesi, Covid-19 aşısı olmak isteyen vatandaşlara da yardımcı olmayı sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
Yaşlı çifti Covid aşısı vurulmaya, İzmit Belediyesi ulaştırdı

Koronavirüs salgınına karşı ilk günden beri çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren İzmit Belediyesi, Covid-19 aşısı olmak isteyen vatandaşlara da yardımcı olmayı sürdürüyor

İzmit 28 Haziran Mahallesinde ikamet eden 84 ve 76 yaşlarındaki yaşlı çift, İzmit Belediyesi ile irtibata geçerek Covid-19 aşısı olmak için hastaneye götürülmeleri konusunda yardım talebinde bulundu. Adres bilgilerini alan İzmit Belediyesi ekipleri, çifti evlerinden alarak aşılarını olmak üzere Kocaeli Devlet Hastanesi’ne götürdü. Aşı sırasında çiftin yanından ayrılmayan ekipler, hastanedeki işlemleri biten çifti yeniden evlerine kadar bıraktı.

HEMEN ERTESİ GÜN YARIMCI OLDULAR

Aldıkları hizmet karşısında bir hayli mutlu olan yaşlı çift, “Aşımızı olmak için İzmit Belediyesini aradık, hemen ertesi gün kapımıza kadar gelip bize yardımcı oldular. Aşımızı olduktan sonra tekrar eve kadar bıraktılar. Başta Belediye Başkanı Fatma Hanım olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaşlı, çifti, Covid, aşısı, vurulmaya,, İzmit, Belediyesi, ulaştırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı