Haber Detayı
20 Mayıs 2018 - Pazar 14:47 Bu haber 14770 kez okundu
 
KSMMMO’ya sekiz taze kan
Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, sekiz mali müşavire daha ruhsatnamesini teslim ederek üye kadrosunu genişletti.
EKONOMİ Haberi
KSMMMO’ya sekiz taze kan

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (KSMMMO) Mayıs Ayı Meclis Toplantısı, önceki gün oda binasında gerçekleştirildi. OkşinBeçet’in Meclis Başkanlığı yaptığı toplantıya; KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci Güngör, Oda Sekreteri Cengiz Tosun, yönetim kurulu üyelerinden Hamit Akbulut, Taner Öner, Veysel Çelik ve çok sayıda oda mensubu mali müşavir katılım gösterdi.

SGK TEŞVİKLERİ ANLATILDI

Mayıs Ayı Meclis Toplantısı’nda açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Gökmen, Kocaeli halkı başta olmak üzere Müslüman alemi için Ramazan ayının sağlık ve huzur getirmesini temenni etti. Gökmen’in konuşmasının ardından Sosyal Güvenlik Uzmanı Rıfat Çoban, ‘SGK Teşvikleri’ konulu sunumunu gerçekleştirdi. SGK teşviklerinin kapsamı ve teşviklerin uygulamadaki teknik noktaları hakkında önemli bilgilerin aktarıldığı sunum, soru cevap ile devam etti.

SEKİZ İSİM RUHSATNAMESİNİ TESLİM ALDI

Meclis ve sunumun ardından stajını tamamlayarak mali müşavir olmaya hak kazanan sekiz üyenin ruhsatnameleri tören ile kendilerine takdim edildi. Törende stajını başarıyla tamamlayan Bülent Avcı, Doğan Can Özmut, Ebru Demirtaş, Ebru Yüksel Özdemir, Emel Hatice Ergin Temürlenk, Emine Yavuz Doğan, Murat Kaya, Sevgi Güvendik ve Yasemin Dalkıran Demirci ruhsatnamelerini teslim aldı.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: KSMMMO’ya, sekiz, taze, kan,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KSMMMO’ya sekiz taze kan
KSMMMO’ya sekiz taze kan
Yorumlar
Haber Yazılımı