Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 23:04 Bu haber 2716 kez okundu
 
Hisarcıkoğlu Körfez Ticaret Odası’nda
Kocaeli Deniz Ticaret Odası binasının açılışı için Körfez'e gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve yöentimni Oda binasında ziyaret etti.
EKONOMİ Haberi
Hisarcıkoğlu Körfez Ticaret Odası’nda

 

Körfez Ticaret Odası Mustafa Efe toplantı salonu'nda gerçekleşen ziyarete Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KOTO Başkanı Necmi Bulut ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'de hazır bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Körfez Ticaret Odası'nı ziyaret ederek, meclis üyeleri, kadın ve genç girişimciler ile biraraya geldi.​

Hayırlı olsun dileklerini ileten Hisarcıklıoğlu, iki kadın girişimci tarafından kurulan fabrikanın açılışını gerçekleştirdiklerini, bundan büyük gurur duyduğunu ifade etti. Hisarcıklıoğlu, kadın girişimciliği konusunda attıkları tohumun tuttuğunu söyledi. 

Körfez Ticaret Odası'nın akredite oda olduğunu anımsatan Hisarcıklıoğlu, odanın üyelerine verdiği hizmet kalitesinin Paris, Londra, Berlin odaları ile aynı olduğunu belirtti.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Hisarcıkoğlu, Körfez, Ticaret, Odası’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı