Haber Detayı
05 Eylül 2018 - Çarşamba 23:35 Bu haber 9050 kez okundu
 
Emekli oldu, CHP'ye üye oldu
Körfez ilçede geniş kesim tarafından tanınan zaman zaman adı CHP'den Körfez Belediye Başkanlığı için geçen Eğitimci öğretmen Serap Baykurt, geçtiğimiz günlerde emekli oldu. Emekli olduktan sonra siyasete atılarak CHP'ye üye oldu.
SİYASET Haberi
Emekli oldu, CHP'ye üye oldu

Körfez ilçede geniş kesim tarafından tanınan zaman zaman adı CHP' den Körfez Belediye Başkanlığı için geçen Eğitimci öğretmen Serap Baykurt, geçtiğimiz günlerde emekli oldu. Emekli olduktan sonra siyasete atılarak CHP'ye üye oldu.

Körfez Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe örgütüne giden Serap Baykurt, ilçe başkanı Cavit Dağdeviren ve yönetimi tarafından sıcak ilgi ile karşılandı. İlçe örgütü binasında üyelik formunu dolduran Baykurt, "Atatürk'ün Partisi Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye olduğum için mutluyum. Ülkenin bu koşulları karşısında CHP, yani Atatürk’ün partisi bu ülkenin kurumsal kimlik olarak söylüyorum, sigortası. Bu ülkenin sigortası. Türkiye’nin bir anlamda ayağa kalkabilmesi için CHP’nin ayağa kalkması gerekir. Bu süreçte herhangi bir şekilde bir katkım olabilir mi? Bir de hep eleştiri yaparken deniyor ya, içinde olmak lazım.” dedi. Baykurt, üyelikten sonra hemen yerel seçim çalışmalarına hemen başlayacağım" ded.

İlçe Başkanı Dağdeviren ise, Serap Baykurt'un Cumhuriyet Halk Partisi üye oluşu bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ederim. Kendisinden yerel seçim çalışmalarında faydalanacağız" dedi.

Konuşmaların ardından üye formu doldurularak Serap Baykurt resmen CHP'li oldu.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Emekli, oldu,, CHP'ye, üye, oldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Emekli oldu, CHP'ye üye oldu
Emekli oldu, CHP'ye üye oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı