Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 23:02 Bu haber 11202 kez okundu
 
Başkan Söğüt gençlere misafir oldu
Körfez Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Genç Kürsü” programında İlçe Başkanı Şener Söğüt, gençlere siyasi tecrübelerini aktardı
SİYASET Haberi
Başkan Söğüt gençlere misafir oldu

AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları önceki akşam Güney Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nda düzenledikleri toplantılarına AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt’ü davet ederek, “Genç Kürsü” programı gerçekleştirdiler. Yoğun bir katılımla yapılan toplantıya İlçe Başkanı Şener Söğüt’ün yanı sıra SKM Başkanı Selami Tanış, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, ilçe gençlik kolları yöneticileri, yeni seçmen birimi yöneticileri katılım sağladı.

“ÜLKEMİZİ SİZLER ŞAHLANDIRACAKSINIZ”
Özellikle ilk defa oy kullanacak olan gençlere hitap eden İlçe Başkanı Şener Söğüt, “Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı yapmış bir ağabeyiniz olarak kurulduğu günden bu güne partimizin her kademesinde görev aldık. Partimiz iktidar olduğu son 15 yılda eğitimden sağlığa, ulaşımdan ekonomiye birçok alanda büyük ve önemli reformlara imza attı. 15 yıl öncesiyle bugünün arasında müthiş bir fark var. Sizler şuan 18 yaşındasınız ve ilk defa oy kullanacaksınız. 18 yaş artık hem seçiyor hem de seçiliyor. Bu tarihi seçimde sizlere çok iş düşüyor. Körfez gençlik kollarımızın ortaya koyduğu Başarlı çalışmalar bizleri de mutlu ediyor.  24 Hazirandaki seçimin kaderini siz gençler belirleyeceksiniz. Allah’ın izni ile Ülkemizi sizler şahlandıracaksınız” ifadelerine yer verdi.

KÖRFEZ GENÇLİĞİ LİDERİNE YAKIŞANI YAPACAK”
Başkan Söğüt’ün konuşmalarının ardından söz alanİlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak; “ İlçe Başkanımız, Kurucu Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Şener Söğüt başkanımıza, ağabeyimize bizlerle bir araya geldiği için çok teşekkür ederiz. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek oy Körfez Gençliğinden gelecek. Körfez gençliği Lideri’ne yakışanı yapacak” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından program soru-cevap şeklinde devam etti.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Başkan, Söğüt, gençlere, misafir, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı