Mustafa Fazlıoğlu
Mustafa Fazlıoğlu

Lanetlenmiş Lanet ediciler.

20 Şubat 2016 Saat: 16:04
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 1.825 kez okunmuştur

Lanetlenmiş Lanet ediciler.

Sizler ıslah olmazsınız, sizler ıslah olmazsınız ve dahi sizler ıslah olmazsınız..
Allah'ü Zül Celal Vetekaddes Hazretleri KAHHAR ismi azamı ile topunuzu kahreylesin..
Utanmaz, reziller,dinsiz imansız aşağılık mahluklar, esfelisafilinler topluluğu,utanmaz sıkılmazlar, Allah'tan C.C korkmaz kul'dan utanmazlar,topunuzun yüzlerinin derisi mandanın derisinden bile kalınlaşmış edep, haya, insaf ve vicdan kalmamış yüzleri bir lahza bile kızarmayan insanlığını yitirmiş sürüler..
Tamam anladık sizler istifa edip bırakıp gitmek isteseniz bile sizleri kullananlar buna izin vermiyordur..Sizleri bu şekilde kullanmaktan tıpkı akıttıkları kanlar gibi zevk alıyorlardır..
Yakalamışlar sizler gibi köleleri ümüğünüzden tutmuşlar tepe tepe kullanırken sizlerle birlikte bütün toplumu çaresizlik içinde kıvrandırıyorlar..
Bu böyle gitmez elbet bir gün devran döner ve topunuz birden akıtılan bunca masum kanında boğulur gidersiniz.
4 ay sonra Ankara'da yine bir patlama ile 28 kişi katledilir, yüzsüz yüzsüz çıkar konuşur Ömer Çeli ve Numan Kurtulmuş yüzleri bile kızarmadan, utanmadan ve dahi sıkılmadan akıtılan kanlar üzerinden siyaset yapmaya çalışırlar..
Acizler topluluğu biraz utanın bee..Biraz sıkılma olur insan da..Sizler nasıl bir yaratık türlerisiniz de hâla çıkıp konuşmaya devam ediyorsunuz..
Teröre boyun eğmeyeceklermiş ve terörü lanetliyorlarmış.Bre Allahsız Kitapsızlar bu millet topunuzu lanetliyor..Amerika, İngiltere, Almanya "Delta Terör Timi" sizlerin maskelemeleriyle ılgıt ılgıt masum kanı akıtıyor ve sizler çıkıyorsunuz Terörü Lanetliyoruz diyorsunuz..
Sizlerin topunuz Lanetlenmişler güruhusunuz..Onlar öldürüyor,sizler de çıkıp her defasında Lanetliyoruz diyerek sanki bir şey yapıyorsunuz..Teröre boyun eğmeyeceklermiş..Bre daha nasıl boyun eğeceksiniz boynu vurulasıcalar..Size boyu eğdiren öyle çok boynunuzu eğdirmiş ki bir yandan sürekli katliamlar yapıyorlar ve sürekli sizlere aynı lafları ettiriyorlar sonrada sizlerle de bu toplulukla da alay edip dalga geçmeye devam ediyorlar..
Terörle mücadele etmek için yek vücut olmak lazımmış..Demek bu terörü millet sizinle yek vücut olup sizleri desteklesin diye mi yapıyorsunuz..Onun için mi göya tek başına iktidara geldiniz de sizin istikrarınız yek vücudunuzla oluk oluk kan akıtılmaya devam ediyor..
Her gün her gün her gün katliam yapılıyor ve her katliamdan sonra çıkıyorsunuz güvenlik zirvesi topluyormuşsunuz..Yeter bee..Allah C.C topunuzun cezasını versin..Bu kaçıncı güvenlik zirvesi..
Sizlerin güvenlik zırvalarınızın ne önemi var,siz kim terörle mücadele etmek kim.. 
Sizler terörist başları Amerika, İngiltere ve Almanya'nın birer köle elemanlarısınız..
Sizler terörist başlarıyla el ele kol kolasınız..Neymiş Cumhurumunbaşı Obama ile 1.20 saat telefonda konuşmuşmuş.
Tüh yazıklar olsun size, ervahınız daha dün yine Sur'da 7 can asker ve polis katledilmiş bu rezillerde çıkıp Obama ile 1.20 saat telefon görüşmesi yapmakla hava atmaya çalışıyor..
Ne büyük iş yapmışsınız beee..Obama da taziyelerini bildiriyormuş..Katil cinayet mahallinde dolaşıyor..Obama terörü de katliamları da yapan bizleriz demeyecekti elbet..
Erdoğan ile Obama teröre karşı ortak mücadele edeceklerini söylemişmiş..Erdoğan terörü yapanlarla ortak olarak Ehl-i Sünnet Sünni Müslüman Türkler ile mücadelesini acımazsızca sürdürüyor zaten..
Bre utanmazlar Sur'da ki dün katledilen 7 canı zaten hiç olmayan YDP ve PYD mi katletti de Erdoğan Sur da Katledilen 7 Canı Obama ile YDP' yi görüşüyormuş.Hiç mi utanmanız sıkılmanız kalmadı..
Cibiliyetini diktikleriminin Ankara da 28 kişi katledilir peşine Sur'da 7 kişi katledilir sizde çıkmışsınız Obama ile telefonda görüşme havası atıyorsunuz..Çıkmışsınız hâla Suriye,YDP,PYD diyorsunuz..
Allah C.C düşmanları, Peygamber düşmanları, Din iman düşmanları, Müslüman düşmanları,bre sahtekar, dinsiz, imansız zındıklar bari utanmaz utanmaz konuşmaktan vazgeçin..
Yarın öbür gün daha sonra bu alçak katiller yine asker polis sivil katledecekler ve sizler yine çıkıp boş boş konuşacaksınız..Yok lanetliyoruz,yok güvenlik zırvasını topladık, yok teröre boyun eğmeyeceğiz, yok bir olalım bütün olalım..Sizler topunuz birden İran ajanlarısınız..Sizler topunuz birden Şii Şah İsmail'in askerlerisiniz..Sizleri akıtılan masum insanların kanları ilgilendirmiyor..Sizler Rab İsa Gelecek Şii Mehdi çıkacak Project Bluebeam projesinin taşeronlarısınız..
Bir de çıkmışlar utanmadan ve sıkılmadan Osmanlı'dan bahsedersiniz..
Yeni Osmanlıcılık yalanıyla Osmanlı kisvesine bürünerek Şii Osmanlı yalanıyla Rab İsa Gelecek Şii Mehdi çıkacak oyunlarında kullanılan birer elemanlar olarak Adnan Oktar'ın kediciklerinden hiç bir farkınız yok..
Fatih Sultan Mehmet Han Bizansı kaç günde fethetti, kuşatma kaç gün sürmüştü de siz reziller ordusu Diyarbakır'ın Sur mahallesine 3 aydan fazla zamandır giremediniz..
Hava Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri piyadeler,Sat Sas komandoları özel harekatçılar,özel timler TSK'sı ile Askeri, Özel Harekatçısı ve Polisi ile 90 gündür bir mahalleye mi giremediniz..Sizler bir türlü Sur'u fethedemediniz de dün yine 7 canı orada kurban verdiniz..
Çünkü orada oynadığınız bir oyun ve bu oyun içersinde bu milletin evlatlarını zevkle katlettirip bir de edebiyatını yapıp dalganızı geçiyorsunuz..
Kamera hemen tüfeği tutan sözde askerin hemen arkasında, miğfer ve namluyu çekerek ilersini gösteriyor,üç beş tane yüzleri bile görünmeyen asker kılığında birileri ve savaş filmi çeker gibi harabeye çevrilmiş binaların duvarlarına sıralanmışlar ve boş kapıdan boş odalara dalıp namluyu haybeden sağa sola çeviriyorlar..Tıpkı Irak savaşında Amerikan askerlerinin görüntüleri gibi..
90 günü geçmiş Diyarbakır'da bir mahalleye bile giremeyen güvenlik güçleri daha dün yine 7 can verirken Cumhurumunbaşı ile Obama telefonda 1.20 saat görüşmüşlerde YDP, PYD'ye ayıb ediyosun demişlermiş..Tüh sizin ervahınıza.
Obama'nın mı Erdoğan ile görüşmesi çok önemli yoksa Cübbeli Ünlü'nün mü Erdoğan ile görüşmesi önemli..
Malum Cübbeli Ünlü tıpkı Evangelistler,Yahudiler ve Şii'ler gibi Rab İsa Mesih gelecek Şii Mehdi çıkacak diyenlerin önde gideni ve son Hak Peygamber ve Ahzab suresi 40. ayet düşmanı..
Acaba Recep Tayyip Erdoğan'da Rab İsa Mesih gelecek Şii Mehdi çıkacak diyenlerden mi ki Cübbeli'nin protokol Camisi sayılan Ataşehir Mimar Sinan Camisinde yılbaşı gecesi İsa Gelecek Mehdi çıkacak propagandalarını başlatmasına izin vermişti..

"Mâ Kâne Muhammeddun ebâ ehadin min ricâlikum ve Lâkin Resullallâhi ve hatemen nebiyyine ve kânallâhu bi külli şey'in alimâ".(Ahzab 40)

"Eşhedü En Lailahe İllallah ve Eşhedü Enne Muhammedün Abduhu ve Hatemen Nebiyyin ve Resuluhu"

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Özgecan Katilleri19 Şubat 2015 Saat: 11:31
Kobani mi? Mani mi?9 Ekim 2014 Saat: 12:32
Başkanmış.​9 Temmuz 2014 Saat: 14:03
IŞİD...18 Haziran 2014 Saat: 13:47
Sahte Dünya…28 Kasım 2013 Saat: 10:46
Tüm Yazıları