Mustafa Fazlıoğlu
Mustafa Fazlıoğlu

Başkanmış.​

9 Temmuz 2014 Saat: 14:03
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 1.283 kez okunmuştur

Ne kadar da komik.Sorsan cumhurbaşkanlığı seçimi.Seçen seçeceklerini seçmiş zaten.Bizdeki başkan 10 ağustosta seçilmeyecek.10 ağustosta saçma sandıktan çıkacak olanı birileri çookk önceden seçmişlerdi zaten.Ehh millet kendim seçtim desin diye sandık roller,seçim numaraları danışıklı dövüş adayları, tam bi numara.

Çok komik yaavv. Mustafa Kemal Samsundan çıkmıştı ya, hani birileri de Samsun'dan çıkış yapıyor hani ve bir de benzetme tam olsun diye Erzurum'da da kongreyi toplarız diyor.

Mustafa Kemal sahte kurtuluş savaşında düşman yunan kuvvetlerini yenmişti ya, Türküye Cumhuriyeti sanalının kurucuları öyle gösterdi diye şimdi de Yeni Türküye Cumhuriyeti sanalını kurdurmak için sanal Fethullah düşman güçlerine karşı kurtuluş mücadelesini kazanıp hani başkan olacaklar ya..

Sonunda da Fethullah ile sarmaş dolaş olup beraber yürürler siz bu yollarda şarkısıyla çökerler bu milletin ve İslam dünyasının tepesine ve Adnan Oktar'ın Mehdisi ile Evangelistlerin Rab İsa Mesih'ini çıkartmak için ışidçi mışidçi rolleriyle vazifelerini yapmaya devam ederler..

Exeter Üniversitesi  Bediüzzaman'ı ve Abdülhamit'i aynı anda kendileri bile farkına varamadan nasıl kullandılarsa, Alon Liel'in yeni Mustafa Kemal'i Erdoğanizmi de yine kullanacaklarını açıkça itiraf ettiği gibi..

Mustafa Sungur da Mehdiyi görecekmiş ya.. Tüh yazıklar olsun topunuza; Bediüzzaman Sungur'a ben göremedim ama sen göreceksin Mehdiyi sungur demiş de bunu da Adnan Oktar'ın cicişleride demiş de..Eyy Mustafa Sungur fitnen o kadar güçlü ki Adnan Oktarın cicişlerinin mini etekleri ve göğüsleri arasında boğulup gitmişsin..

10 Ağustosta başkan seçilecek de bankalar faizlerden ve sistem faizcilikten mi vazgeçecek?

Eğer olursa Başkan Erdoğan faizleri ve faizcileri ayakları altına alıp ortadan kaldırabilecek mi? Bulgaristan Yunanistan bizden aldıkları benzini 2.5 liraya satarken bizde de benzin mazot 2.5 liraya düşecek mi?

Emeklilere Avrupa'daki emeklilerin aldığı emekli maaaşı kadar para verecek mi?

Hani kişi başına galata yüksek kaldırım millileri geliri 15 bin dolar olmuştu ve dünyanın en çok büyüyen ekonomisi falanmışız ya... Tabiiiii kiii Hayırrr.

Sadece yalanlar devam edecek ve zam sömürü soygun tam gaz devam ederken millete zulüm daha da katmerlenerek sürecek..

Dürümcü emmi Mehmet Cankesen de güzel yapar katmeri, Nevzat Yalçıntaş hoca , Hanefi Avcı, Kahraman Emmioğlu ve Hasan Özdemir çok severler Dürümcü emminin katmerini..

Bari Ekmeleddin İhsanoğlu'nu da Dürümcü emmiye katmer yemeye götürsünler de sanal başkanlık seçimleri muhabbetleri yaparlar...

Çok komik bir seçim kampanyaları seyrediyoruz. Ne gerek var bunca oyuna numara dubara ya, bak Dr.Mehmet Gözütok Ağabeyim bitirmiş Hamdiye Şişli Etfalin işlerini, gök cephesi değil Yercephesiyle birlikte toplanmışlar Bakırköy Sadi Konuk Hastanesine ve yer mi gök mü hizmet yok mu aynen devam,

eee kolay gelsin...

İnadına Tayyip...

Başbakanımız,İstanbul Belediye Başkanı iken, Anadolu dan İstanbul'a göçleri durdurabilmek için pasaport ve vize işlemlerini önermişti. Anadolu insanının İstanbul'a girişini engellemek için vize önerenler şimdi İstanbul'un Suriyelilerle doldurulmasını niye seyrediyor..

Irak Suriye karışıklıkları bahane edilip Ortadoğu'daki ne kadar işsiz güçsüz varsa doldurdular Anadolu'nun her bir yerine ve İstanbul'a..

İstanbul'da ki yerli dilencileri zabıtalar toplarken Suriyeli dilenciler teşvik ediliyor ve Suriyeli dilenciler yetmiyormuş gibi İHH da kurmuş Üsküdar a çadırları Suriyeli için 1 lira verir misin diye dilenip cebe atmaya devam ediyor.

Hani Davutoğlu  Suriyeli göçmenler için milyonlarca doları harcadıklarını söylüyordu..Kimler ceplerine indirdiler milyonlarca doları da son İngiliz oyunuyla Türküye'nin her yerine ve bilhassa İstanbul'a doldurduğunuz sayısı belirsiz Suriyeli dilencileri yollarda izlerde kıyıda köşede dilenmeye sürünmeye mahkum ettiniz.

Ülker Suriyeliler için Çamlıca da büyük bir site şehir kursun ve yerleştirsin ve hepsine Yıldız Holding şirketlerinde iş versin..Yok öyle akasya inşaat, sur yapı,taş yapı baş yapı..

İstanbul'da yol kenarları, meteoroloji arsaları çökülmedik yer kalmadı, nasıl olsa tükan sizin kimse size hesap soramaz herkül kadar güçlüsünüz ve diktiniz her yere rezidansları..

Hadi birde Suriyeliler için rezidanslar yapın da bu milleti başına bela yapmak için getirdiğiniz bu insanları sokaklarda süründürüp dilendirmeyin.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Lanetlenmiş Lanet ediciler.20 Şubat 2016 Saat: 16:04
Özgecan Katilleri19 Şubat 2015 Saat: 11:31
Kobani mi? Mani mi?9 Ekim 2014 Saat: 12:32
IŞİD...18 Haziran 2014 Saat: 13:47
Sahte Dünya…28 Kasım 2013 Saat: 10:46
Tüm Yazıları